SirenPansiyon >> Hakkımızda

 


HAKKIMIZDA

Bir aile isletmesi olarak 1988 yilinda hizmete açılan pansiyonumuz 17 yildir hem yerli hem de dünyanin her tarafindan gelen yabanci turistlere en temiz,en konforlu ve en güleryüzlü hizmeti vermektedir ve bundan sonra da hiç degismeyen çizgisini sürdürecektir.
Sehrin merkezinde ve denize 50mt. Mesafede olan pansiyonumuzun terasindan çok az sayida otel ve pansiyonun sahip oldugu essiz deniz ve Foça manzarasi Foça'da geçireceginiz günlere ayri bir güzellik katacak. Terasimizda deniz manzarasi esliginde kahvaltinizi yapabilir ögle ve aksam yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Ya da gölgede oturup gazetenizi okuyabilir veya güneslenebilirsiniz.
Odalarimizin hepsinde banyo , tuvalet ve sicak su mevcuttur. çogu odamiz balkonludur. Lobi' deki barda içkinizi yudumlarken televizyon seyredebilirsiniz.
Düzenledigimiz günlük essiz Siren Kayaliklari ve Adalar tekne turuna katilabilir çok sayidaki koylarimizi kesfedebilirsiniz.
Yarimada yürüyüsleri yapip gün batiminin keyfini yasayabilirsiniz.
Foça'ya ve Pansiyonumuza dair yasanilacak her sey sizlerin ziyaretini beklemekte. Gelin bu 3000 yillik tarihi kentte sizi biz agirlayalim ve anlatacak onlarca hikayeniz olsun.

Tüm merak ettikleriniz ve rezervasyonlarýnýz için bize yazabilirsiniz...


info@sirenpansiyon.com
©www.sirenpansiyon.com
Ana Sayfa
Hakkýmýzda
Foça Tarihi
Siren Kayalıkları
Turlar ve Geziler
Ziyaretçi Notları
İletişim